לא להתפשר כלל: כיצד בוחרים חברת הסעות

בחירת חברת הסעות טובה אינה עוד החלטה שרירותית שמארגן אירוע מטעם חברה פרטית או ציבורית מקבל
מדי יום ביומו. חברת הסעות היא גוף שאתם מפקידים בידיו את חייכם, ולכן כאשר מחליטים על חברת הסעות יש לבצע זאת בסיומו של תהליך רציני ויסודי.
ראשית, חשוב לומר שיש בארץ לא מעט חברות הסעות טובות ורציניות – הן כאלו שמפעילות עשרות אוטובוסים ומיניבוסים ועד חברות הסעות של שתי מוניות קטנות. הדבר החשוב ביותר בבחירת חברת הסעות לא למצוא את עצמכם ברגע האחרון מול אוטובוס או מיניבוס מוזנח, ללא מזגן ושמושביו קרועים. במקרה כזה, מומלץ לוותר על הנסיעה ולנסות למצוא פתרון חלופי – משום שחברת הסעות שתזלזל בלקוחות שלה עלולה גם לזלזל בחייהם על הכביש.

לא לסמוך על חאפרים
בנוגע לבחירת חברת הסעות, אחד הטיפים החשובים ביותר הוא לשאול מכרים וחברים. אדם שנסע בחברת הסעות מחורבנת לא ישכח את החוויה לכל חייו, בעוד נסיעה נעימה אצל חברה מסודרת ונהג ידידותי וזהיר תיזכר לטובה לזמן ארוך.  
אם הצלחתם להשיג המלצה, או שמצאתם המלצות שנראות לכם אותנטיות באינטרנט, מומלץ לפנות לכמה חברות שנראות לכם רציניות ומסודרות כדי לקבל הצעת מחיר. ישנם כמה גורמים חשובים שחייבים לבדוק מול חברת נסיעות: התאמת הרכב לסוג הנסיעה, בחירת רכב שיהיה מרווח מתאים לכל הנוסעים ואם בקבוצה שאתם נוסעים עמה יש בעלי מוגבלויות – חובה לדאוג שהרכב המסיע יהיה מותאם עבורם.

בטיחות מעל הכול
הדבר החשוב ביותר בבחירת חברת הסעות הוא כמובן הבטיחות. כאשר פונים לחברת הסעות, יש לבדוק את רישיון העסק שלה ולבדוק עד כמה שניתן לגבי הנהגים המועסקים בחברה: האם אין בעברם עבירות בטיחות והאם הם מחזיקים בכל האישורים והרישיונות המתאימים.
כמו כן, מומלץ לבדוק האם כל הרכבים תקינים ואם הם עברו בדיקת בטיחות תקופתית. מובן שיש גם להתאים את אופי החברה לצרכים הספציפיים שלכם כלקוחות. למשל, חברת הסעות עובדים תוכל לספק לכם שירות מעולה באמצעות רכבים קטנים אבל לא בהכרח יהיה ביכולתה לתת את המענה הטוב ביותר להובלת של 400 ילדים בטיול שנתי.

 

 

 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים